Apie namus interjerui „Holas“

Kaune, Savanorių pr. 168, įsikūrę nauji, modernūs, šiuolaikiški namai interjerui – HOLAS. Net 1100 m2 prekybiniame plote rasite visko, ko reikia, kuriant namų interjerą: baldai, šviestuvai, veidrodžiai, užuolaidos, kilimai, interjero aksesuarai, tapetai.
Išsiskiriame stilingumu bei šiuolaikišku, naujausias mados ir technologijų tendencijas atspindinčiu bei kokybiškų prekių asortimentu.
Šiuo metu namuose interjerui HOLAS įsikūrę 5 salonai: Evadeco, Veneks Boutique, Ease, Jaukumas, Hovden. Tai gamintojai ir išskirtinių prekių ženklų pardavėjai, kurie padės sukurti jūsų namų jaukumą, pasiūlydami naujausių tendencijų ir šiuolaikinės klasikos baldų bei interjero aksesuarų.

VENEKS BOUTIQUE

Sprendimai interjerui – nuo baldų iki apdailos detalių! Sukurkite nuotaiką ir pilnatvės pojūtį su „Veneks Boutique“ prekėmis! Interjero detalės, kurias rasite salone, namus papildo žaismingais ir kontrastingais atspalviais bei suteikia trūkstamus akcentus… Tai gamintojų istorija, išskirtinumas, baldų universalumas, dizaino subtilumas, nepriekaištinga kokybė ir dar daugiau… Tai aplinkos detalės, drauge su Jumis kuriančios svajonių interjerą. Namų baldai turi būti funkcionalūs ir atitikti visų šeimos narių poreikius, o taip pat – puikiai atrodyti ir patikimai tarnauti. Svarbiausia yra dizaino ir naujausių technologijų dermė…

ATSTOVAUJAMI PREKIŲ ŽENKLAI:

„Nordkomfort“, „Aerre Italia“, „JORI“, „Concept Verre“, „Famlight“, „PR Living“, „Felis“, „Tecnografica“, „Aromas“, „Schuller“, „Dan Form“, „Ozzio Italia“, „Clei“, „Broki“s, „Fischer Möbel“, „Easyline“.

ASORTIMENTAS:
 • MINKŠTI BALDAI
 • KORPUSINIAI BALDAI
 • ŠVIESTUVAI
 • INTERJERO AKSESUARAI

EASE

Čia rasite visko, ko reikia Jūsų namų jaukumui! „EASE. Mano namų stilius“ salone gausu lokaliai gaminamų stalų, kėdžių ir korpusinių baldų, kurie pasižymi natūraliomis naudojamomis medžiagomis, dizainu ir funkcionalumu! Taip pat rasite kruopščiai atrinktų ir visame pasaulyje pripažintų prekinių ženklų iš Švedijos, Belgijos ir Portugalijos EASE rasite visų pagrindinių baldų rūšių ir aksesuarų produktus.

ATSTOVAUJAMI PREKIŲ ŽENKLAI:

„Mobitec“, „LIND DNA“, „Velda“, „Conform“, „Soft Nord“, „Furninova“, „Baltic Furniture“, „Sits“, „Hubsch“, „De Eekhorn“, „Gual“.

ASORTIMENTAS:
 • MINKŠTI BALDAI: sofos, sofos-lovos, lovos, foteliai, krėslai, pufai
 • KORPUSINIAI BALDAI: stalai, kavos staliukai, media staliukai, kėdės, komodos, konsolės, spintelės, lentynos, vitrinos, indaujos, naktiniai staliukai
 • ŠVIESTUVAI
 • INTERJERO AKSESUARAI

HOVDEN

Dabarčiai. Ateičiai. HOVDEN. Žodžiai, kuriuose atsispindi užtikrintumas bei slypi net 75-erių metų minkštų baldų gamybos tradicijos. Lietuvoje dar pakankamai naujas prekės ženklas Hovden dažnai sulaukia smalsaujančių klientų klausimų – „kas Jūs tokie? Iš kur atvežate šiuos baldus?“ . Skandinaviško stiliaus sofų gamybos pradžia siekia 1945-uosius metus ir iki šių dienų išliko šeimos verslu, perduodamu iš kartos į kartą. Daugiau nei 75-erius metus Hovden aprūpina Šiaurės šalių gyventojų namus skandinaviško stiliaus sofomis. Ir jau ešimtmetį norvegiškos istorijos nugludinti baldai gaminami Žemaitijoje. Prekės ženklas „Hovden“ atstovauja skandinaviškam dizainui, dažniausiai atpažįstamam iš šviesių spalvų, medžio akcentų ir funkcionalaus minimalizmo. Bendradarbiaujant su žymiu norvegų dizaineriu Olav Eldoy, „Hovden“ sofos kuriamos ilgam ne tik kokybės, patvarumo, bet ir nesenstančios elegancijos prasme. Gera sofa ne tik puikiai atrodo, yra patogi sėdėti, bet ir išlaiko šias savybes ilgą laiką. Apsisprendus įsigyti sofą svarbu jaustis užtikrintai ir pasitikėti ilgametę patirtį turinčiais baldininkystės meistrais, kad liktų tik mėgautis rezultatu – komfortu, skandinavišku dizainu, kokybe ir tai, jog pagaminta Lietuvoje. Hovden – pasiruošę tam, kas dar laukia ateityje!

ASORTIMENTAS:
 • MINKŠTI BALDAI: sofos, modulinės sofos, sofos-lovos, minkšti kampai, foteliai, pufai.
 • KORPUSINIAI BALDAI: ąžuoliniai kavos staleliai.

JAUKUMAS

Užuolaidų, namų tekstilės, baldų ir interjero studija. Interjero ir užuolaidų studija ,,Jaukumas‘‘ – tai jauna ir ambicinga, profesionali dizainerių komanda, stebinti pasaulio naujienas ir tendencijas bei besistengianti savo klientams pateikti naujas idėjas. Kurdami unikalų, savitą interjerą gilina savo žinias, dalyvauja garsiausiose interjero parodose. „Jaukumas“ salono dizaineriai modeliuoja ir siuva užuolaidas, namų tekstilę, pagalvėles, lovatieses, teikia dizaino konsultacijas. Asortimente rasite lino dizaino gaminių: patalynė, staltiesės, chalatai, rankšluosčiai, pledai ir pagalvės, užuolaidos. „Jaukumas“ vieninteliai Lietuvoje atstovauja baldų gamintojų Olandų „Zuiver“ , „Dutchbone“, „White Label Living“ kompanijos produkciją.

ATSTOVAUJAMI PREKIŲ ŽENKLAI:

„G&C interiors“, „Monpas & Hanbel“, „Elstead Lighting“, „A-Grossiten“, „Pols Potten“, „Zoffany“, „Sanderson“, „Harlequin“, „Morris & Co“, „Romo“, „Villa Nova“, „Cole & Son“, „Osborne & Little“, „Nina Campbell“, „Ralph Lauren“, „Designers Guild“, „Christian Lacroix“, „William Yeoward“, „Anthology“, „Zinc“, „Scion“; „Eco, Sandberg“, „Lexington“, „Elitis“, „Kt Exclusive“, „Voightman & Kruschwitz“, „Gerster, „In Style“, „Ifi designs“, „Dekoma“ ir kt.

ASORTIMENTAS:
 • UŽUOLAIDOS
 • TAPETAI
 • NAMŲ TEKSTILĖ
 • MINKŠTIEJI BALDAI
 • KORPUSINIAI BALDAI
 • LAUKO BALDAI
 • ŠVIESTUVAI
 • INTERJERO AKSESUARAI

EVADECO

EVADECO. BALDAI IR INTERJERO DETALĖS
Interjero salonas EVADECO siūlo išskirtinius baldus, šviestuvus, veidrodžius, tekstilės gaminius bei interjero aksesuarus. Šiame salone rasite tai, kas tiks jūsų namams, tad laukiami visi ieškantys įkvėpimo ir išskirtinumo. Interjero salonas EVADECO siūlo išskirtinius baldus, šviestuvus, veidrodžius, tekstilės gaminius bei interjero aksesuarus. Čia galėsite įsigyti originalių art deco, klasikinių, modernių bei šiuolaikiškų dekoro elementų. Mes esame įsitikinę, kad šiame salone rasite tai, kas tiks jūsų namams, tad laukiami visi ieškantys įkvėpimo ir išskirtinumo. Ieškote dovanos? EVADECO salono dizaineriai padės išrinkti tokią dovaną, kuri ne tik nustebins, bet ir įsimins ilgam! Kokie namai be originalių bei išskirtinių pagalvėlių? Jei nerasite tokių pagalvėlių, kad derėtų prie jūsų namų interjero, turėsite galimybę užsakyti tokias, kokios jums tiktų!

ATSTOVAUJAMI PREKIŲ ŽENKLAI:

„Pedret Barcelona“, „Lee Broom“, „Masiero“, „Sangiacomo“, „Saba“, „Porada“, „Potocco Italy“, „Laskasas“, „Castro Lightning“, „Eichholtz“, „Luce Plan“, „Lodes“, „Sevensedie“, „Oluce“, „Sovet“, „Dan Form“.

ASORTIMENTAS:
 • MINKŠTI BALDAI: sofos, foteliai, minkšti kampai, lovos, foteliai, krėslai, pufai, miegamojo baldai, ofiso kėdės.
 • KORPUSINIAI BALDAI: stalai, kavos staliukai, media staliukai, konsolės, kosmetiniai staliukai, komodos, lentynos, suoliukai, spintos, valgomojo baldai, baro kėdės, indaujos, spintelės, rašomieji stalai.
 • ŠVIESTUVAI
 • VEIDRODŽIAI
 • KILIMAI
 • INTERJERO AKSESUARAI